ПРО ТАБІР

Boyar Camp – табір, де ми створюємо англомовне середовище, щоб діти могли вільно спілкуватися англійською, опанувати розмовну мову та подолати мовний бар'єр. Це унікальне місце для росту, що дозволяє дітям здобути незалежність і впевненість у собі, спілкуватися, знаходити нових друзів і навіть вчитися новим навичкам.

7 днів у столиці Великої Британії – Лондоні! Інтенсивна англійська у поєднанні з найкрутішими розвагами. Boyar Camp- це чудова можливість відпочити з користю!

ЦІНИ ТА ДАТА ЗАІЗДУ

img

Табiр вiдбудеться: : 20-27 червня 2023

img

Локацiя: Лондон, Об’єднане королівство Британії

img

Вiк кемперiв: 10-17 pokiв

img

1350 GBP (фунтів стерлінгів), консульський збір та трансфер оплачується окремо

Комфортний відпочинок

Проживання

Діти проживатимуть у хостелі у центральному районі Лондона. Важливо, що у кімнаті з нашими кемперами не буде незнайомців. З учасниками табору 24/7 перебуватиме викладач.

Харчування

Щоб краще відчути атмосферу міста, ми щодня будемо харчуватися у різних закладах: фаст-фуд, тематичні кафе, і навіть відвідаємо паб Чарльза Діккенса.

Екскурсії

Ми відвідаємо найвідоміші історичні пам'ятки на знаменитом лондонському автобусі: Big Ben, Buckingham Palace (церемонія зміни караулу),the Houses of Parliament,Tower Bridge and the Tower of London, famous streets and square. Ми обов'язково покатаємося на легендарному колесі огляду London Eye, відправимось в круїз по Темзі та поринемо у світ Гаррі Поттера! Побуваємо у музеях, що неодмінно здивують: The Natural History Museum, the Victoria & Albert Museum and the Science Museum, The British Museum. А ще завітаємо у фірмові магазини LEGO, M&M's and Disney store.

Безпека

Усі діти застраховані, цілодобово знаходитимуться під наглядом викладачів у комфортній групі 8-10 дітей. Вчитель буде цілодобово на зв’язку з батьками та надсилатиме щоденні фотозвіти.

ПРОГРАМА ТАБОРУ

BoyarCamp London – це:

Програма

Ми відвідаємо найвідоміші історичні пам'ятки на знаменитому лондонському автобусі: Big Ben, Buckingham Palace (церемонія зміни караулу), the Houses of Parliament, Tower Bridge and the Tower of London, famous streets and square.

Відвідаємо Оксфорд, щоби поринути у світ Гаррі Поттера!

Побуваємо у музеях, що неодмінно здивують: The Natural History Museum, the Victoria & Albert Museum and the Science Museum, The British Museum.

А ще завітаємо у фірмові магазини LEGO, M&M's and Disney store.

В ціну входить

- Проживання у комфортному хостелі. В окремому номері - лише нашої групи до 8 осіб.

- Харчування (тричі на день) у різних закладах з можливістю обирати собі те, що подобається. Батьки можуть вказати власні побажання в анкеті.

- Усі вхідні квитки, екскурсії, квитки у громадському транспорті.

Додатково оплачується

- Консульський збір 100 фунтів

- Трансфер приблизно 300GPB

- Сувеніри та покупки (за бажанням дитини).

Контакти

ТОВ "БОЯР КЕМП".
м. Львів, вул. Виговського, 5б (Смарт простір Бояр)
BOYAR
Забронювати путівку

У формі нижче вказати контактні дані

Необхідні документи

Свідоцтво про народження дитини
Паспорт одного із батьків
Договір
Путівка
Медична довідка(079о)
Квитанція про оплату

ОПЛАТА

Від моменту бронювання необхідно оплатити вартість заїзду протягом 7 днів і надіслати квитанцію

Бронюйте незабутнівраження для дитини
Ваші дані буде повністю захищеноBOYAR CAMP

ТОВ "Бояр Кемп"

©2013-2024