ПРО ТАБІР

Boyar Camp – табір, де ми створюємо англомовне середовище, щоб діти могли вільно спілкуватися англійською, опанувати розмовну мову та подолати мовний бар'єр. Це унікальне місце для росту, що дозволяє дітям здобути незалежність і впевненість у собі, спілкуватися, знаходити нових друзів і навіть вчитися новим навичкам.

Десять днів у курортному місті Яремче у комфортному відпочинковому комплексі Wellland , що знаходиться на вершині гори. Інтенсивна англійська у поєднанні з найкрутішими літніми розвагами. BoyarCamp- це чудова можливість відпочити з користю.

Кожен заїзд є тематичним, відповідно до теми заїзду ми обираємо розваги і складаємо власну навчальну програму, і не забуваємо, що це канікули, тому буде весело!

ЦІНИ ТА ДАТА ЗАІЗДУ

img

Табір відбудеться 1.07-11.07; 11.07-21.07; 21.07-31.07

img

Локацiя: Україна, м. Яремче, вул. Івана Франка 12/1а

img

Вiк кемперiв: 7-17 pokiв

img

Раннє бронювання 24400 грн (до 01.05) / 26400 грн

1 заїзд (1.07-11.07) AROUND THE WORLD
2 Заїзд (11.07-21.07) American Camp
3 Заїзд (21.07-31.07) Trends camp

Комфортний відпочинок

#Безпека

Ми забезпечуємо комплексну безпеку Ваших дітей. Закрита територія з охороною та відеонаглядом, постійний нагляд за дітьми, контроль продуктів харчування та умов проживання, організація гігієни та охорони здоров'я. На території табору постійно перебуває лікар-педіатр.

#Харчування

5-разове харчування, повноцінний сніданок, обід та вечеря доповнюються двома поживними перекусами. Основне меню розроблене у відповідності до рекомендацій Міністерства охорони здоров'я. Додаткове харчування потішить дітей фруктами та солодощами.

#Басейн

На території «Wellland» є два відкриті басейни: великий басейн розміром 12 на 8 метрів, глибиною 1 м 60 см, і дитячий басейн глибиною до 50 см. Вода в басейнах постійно підігрівається до комфортної температури, завжди очищується і оновлюється через фільтри. Діти щоденно зможуть купатися в басейні у відведений час під наглядом викладачів.

#Проживання

Діти живуть у різних корпусах: хлопці та дівчата, відповідно до віку. У кожному корпусі — 2, 3, 4-місні готельні номери зі зручностями. У кімнатах — односпальні та двоспальні ліжка, килимове покриття, телевізор, дерев’яні меблі, душ, туалет, фен та змінні рушники.

ПРОГРАМА ТАБОРУ

BoyarCamp 2023 в Яремче – це:

Програма 2023

Десять днів у курортному місті Яремче серед Карпатських гір. Інтенсивна англійська у поєднанні з найкрутішими літніми розвагами. BoyarCamp- це чудова можливість відпочити з користю. Усіх учасників ми розподіляємо на підгрупи відповідно до їхнього рівня англійської та віку. Заняття проходять в інтерактивній формі з використанням новітніх методик викладання. За умови хорошої погоди - в альтанках на вулиці, біля басейну, на столиках в лісі (який включений в територію комплексу), якщо дощить – в ігрових кімнатах, лаундж-зоні та конференц-залі.

Розважальна програма 2023

Друга половина кожного дня присвячена розвагам: екскурсії (Буковель, водоспади, гора Маковиця, місто Яремче з колоритним базарчиком та зоопарком, скелі Довбуша), квести, змагання, спортивні ігри, майстер-класи, воркшопи, тематичні вечірки, басейн, лазер таг, катання на конях, сплав по річці, дискотеки, поїздки на квадроциклах, тур походи та поїздки на велосипедах, караоке, кіно... Особливістю є те, що усі види дозвілля проводяться лише англійською мовою.

ПОХОДИ 2023

Буковель, Водоспад «Дівочі сльози» та Пробій, місто Яремче з колоритним базарчиком, Вольєрне господарство Карпатського НПП,Полонина Перців, рафтинг у селі Дземброня, катання на конях по Чорногірському хребту, підйом на Говерлу, Манявський скит, Пнівський замок, водоспад Труфанець

ЕКСКУРСІЇ 2023

Усі види дозвілля проводяться виключно англійською мовою. Впродовж одного заїзду ми тричі виїжджаємо за територію готелю одним із зазначених маршрутів, зважаючи на погодні умови.

В ціну входить

- Проживання у комфортному готелі.

- Трансфер Львів - Яремче / Яремче - Львів.

- Харчування 5 разів на день.

- Усі розваги, майстер-класи та екскурсії.

- Брендований одяг та навчальні матеріали.

- Страхівка на весь період перебування у таборі.

Додатково оплачується

- додатковий трансфер з інших міст

Контакти

BOYAR
Забронювати путівку

У формі нижче вказати контактні дані

Необхідні документи

Свідоцтво про народження дитини
Паспорт одного із батьків
Договір
Путівка
Медична довідка(079о)
Квитанція про оплату

ОПЛАТА

Від моменту бронювання необхідно оплатити вартість заїзду протягом 7 днів і надіслати квитанцію

Бронюйте незабутнівраження для дитини
Ваші дані буде повністю захищеноBOYAR CAMP

ТОВ "Смарт Простір Бояр"

©2013-2024