ПРО ТАБІР

inform-icon

Повідомляємо та гарантуємо виконання таких заходів безпеки з метою профілактики та виявлення COVID-19 в учасників та працівників Табору

inform-icon

Скасування будь-яких виїздів за межі території готелю.

inform-icon

Заборона працівникам Табору та персоналу готелю покидати територію та контактувати з іншими людьми впродовж одного заїзду

inform-icon

Щоденний температурний скринінг усіх учасників табору

inform-icon

Дотримання усіх санітарних норм щодо термічної обробки посуду та їжі

inform-icon

Щогодинна дезінфекція місць найбільшого скупчення учасників Табору

inform-icon

Щоденна дезінфекція кімнат

inform-icon

Наявність антисептиків, мила у кожному номері та засобів індивідуального захисту за необхідності

inform-icon

Заборона на відвідування дітей у Таборі

INTERNATIONAL VILLAGE - це міжнародний проект для підлітків з різних країн (більше 15 країн, орієнтовна кількість 130-140 людей), створений для комунікації. Протягом 7 днів вони беруть участь в різних заходах, таких як мовні семінари з носіями мови з США, Великобританії, Канади та Австралії, спортивні заходи, художні та міжкультурні заходи, а також семінари.

Завдяки цьому проекту у дітей буде можливість зустрітися та поспілкуватися зі своїми однолітками з інших країн істворити нові міжнародні та дружні відносини. Кемпери матимуть можливість взнати культуру інших націй, дізнатись, яку музику слухають їхні однолітки з інших країн та як люблять проводити час. Проект також зробить їх більш відкритими та комунікабельними і дозволить знайти справжніх друзів на все життя. Проект розрахований на підлітків 13-17 років, які володіють англійською мовою на рівні не нижче Pre -intermediate.

Комфортний відпочинок

#Безпека

Ми забезпечуємо комплексну безпеку Ваших дітей. Закрита територія з охороною, постійний нагляд за дітьми, контроль продуктів харчування та умов проживання, організація гігієни та охорони здоров'я. На території табору постійно присутній дитячий лікар.

#Харчування

На сніданок діти зможуть вибрати собі зі шведського столу різноманітні страви, фрукти та овочі. На обід і вечерю їм подаватимуть перші та другі страви з м’ясом, овочами. Харчування у ресторані — тричі на день. У ресторані готелю складене меню, спеціально для дітей шкільного віку.

#Басейн

В готелі Sorea є критий басейн розміром 15 на 8 метрів, глибиною 1 м 60 см. Вода в басейні постійно підігрівається до комфортної температури, очищується і оновлюється через фільтри. Діти зможуть купатися в басейні у відведений час під наглядом викладачів.

#Проживання

Для покращення процесу вивчення англійської мови учасники будуть розміщені в кімнатах змішаної національності, що означає, що в кожній кімнаті будуть представники 2, 3 або 4 різних країн У кімнатах — односпальні та двоспальні ліжка, килимове покриття, телевізор, дерев’яні меблі, душ та туалет.

ПРОГРАМА ТАБОРУ

BoyarCamp в Словачинні – це:

Програма

Учасники програми будуть розбиті на групи по 10-14 осіб для проведення мовних семінарів. Групи будуть складатися з учасників з різних країн, щоб звести до мінімуму спокусу говорити на їх рідних мовах. Кожна група буде проводити 2 мовних семінару в день протягом усього проекту.

На семінарах буде зроблений акцент на розмовній мові. Там не буде багато письма, читання або граматики, але будуть заходи, які змусять їх говорити англійською мовою і спілкуватися з учасниками з інших країн.

Крім того, у кожної групи буде урок про ЄС. Завдяки цьому уроку вони дізнаються, що таке Лісабонський договір, чому він так важливий, які основні інститути ЄС, що таке Шенгенська зона, роль Європейського парламенту і багато іншого.

6 ночей в готелі Sorea, користування готельними зручностями, такими як: критий басейн, настільний теніс, більярд, дартс. 3-ох разове, повноцінне харчування мовні семінари з носіями мови участь у спортивних, мистецьких та інших заходах з маршруту проекту, трансфер, страхівка, вхідні квитки в аквапарк в Попраді та на фунікулер у словацьких Татрах, супровід нашого педагога, щоденні фотозвіти

ЦІНА ТА ДАТИ ЗАЇЗДУ

Табiр вiдбудеться на лiтнiх канiкулах:14.06-20.06
Локацiя:Hotel SOREA Lubovna, Lubovnianske Kupele, 064 01 Stara Lubovna, Slovakia
Вiк кемперiв:13-17 pokiв
Раннє бронювання до 29 лютого:510 евро
ОПИСАННЯТРИВАЛІСТЬЦІНА
INTERNATIONAL VILLAGE 14.06.2020 – 20.06.2020Завдяки цьому проекту у них буде можливість зустрітися зі своїми однолітками з інших країн і завести нових міжнародних друзів, дізнатися про їх культуру та звичаї. Офіційна мова проекту INTERNATIONAL VILLAGE - англійська, що означає, що всі заходи будуть проводитися англійською мовою носіями мови з США, Канади і Великобританії6 днів560 евро

КОНТАКТИ

безкоштовно з України

Як Потрапити в BOYAR
Забронювати путівку

У формі нижче вказати контактні дані

Необхідні документи

Свідоцтво про народження дитини
Паспорт одного із батьків
Договір
Путівка
Медична довідка(079о)
Квитанція про оплату

ОПЛАТА

Від моменту бронювання оплатити вартість заїзду протягом 4 днів і надіслати квитанцію

Бронюйте незабутнівраження для дитини
Ваші дані буде повністю захищено