London Weekend

ПРО ТАБІР

Boyar Camp розширює кордони і цього разу ми їдемо в Лондон GB

Ми відвідаємо найвідоміші історичні пам'ятки на знаменитому лондонському автобусі, покатаємося на легендарному колесі огляду, відвідаємо Оксфорд, національні музеї та відправимось на шопінг.

Діти житимуть у хостеліу центральному районіЛондона. Важливо, що у кімнаті з нашими кемперами не буде незнайомців. Хостел буде заброньовано після формування групи. З учасниками табору 24/7 перебуватимуть наші викладачі.

А щоб краще відчути атмосферу міста, ми щодня будемо харчуватися у різних закладах,(фаст-фуд, тематичні кафе, навіть відвідаємо паб Чарльза Діккенса)

І унікальною можливістю цієї мандрівки буде відвідування виставки освітніх технологій. Це найграндіозніший освітній захід у світ, куди приїжджають представники усіх країн, презентують новітні винаходи для навчання та розвитку, розповідають про свій досвід. В одному місці діти побачать, як живуть і вчаться їхні ровесники у цілому світі.

ЦІНИ ТА ДАТА ЗАІЗДУ

img

Табiр вiдбудеться: : 23.05-27.05

img

Локацiя: Об’єднане королівство Британії, Лондон

img

Вiк кемперiв: 10-17 pokiв

img

1450 доларів + 150 доларів (консульський збір)

Комфортний відпочинок

Проживання

Діти житимуть у хостелі у центральному районі Лондона.Важливо, що у кімнаті з нашими кемперами не буде незнайомців Хостел буде заброньовано після формування групи. З учасниками табору 24/7 перебуватиме викладач

Харчування

Щоб краще відчути атмосферу міста, ми щодня будемо харчуватися у різних закладах,( і фаст-фуд і тематичні кафе, навіть відвідаємо паб Чарльза Діккенса.

Екскурсії

Ми відвідаємо найвідоміші історичні пам'ятки на знаменитом лондонському автобусі: Big Ben, Buckingham Palace (церемонія зміни караулу),the Houses of Parliament,Tower Bridge and the Tower of London, famous streets and square.

Безпека

Усі діти застраховані, цілодобово знаходитимуться під наглядом викладачів у комфортній групі 8-10 дітей. Вчитель буде цілодобово на зв’язку з батьками та надсилатиме щоденні фотозвіти.

ПРОГРАМА ТАБОРУ

BoyarCamp London Weekend– це:

Програма

Комфортна група- 5-8 дітей і двоє викладачів. Спілкування живою англійською Страхування життя та здоров'я дитини Постійний зв’язок з викладачем. Щоденні фото, відео звіти та щасливі очі Вашої дитини!

Контакти

безкоштовно з України

BOYAR
Забронювати путівку

У формі нижче вказати контактні дані

Необхідні документи

Свідоцтво про народження дитини
Паспорт одного із батьків
Договір
Путівка
Медична довідка(079о)
Квитанція про оплату

ОПЛАТА

Від моменту бронювання необхідно оплатити вартість заїзду протягом 7 днів і надіслати квитанцію

Бронюйте незабутнівраження для дитини
Ваші дані буде повністю захищеноBOYAR CAMP

©2022