ПРО ТАБІР

Boyar Camp – табір, де ми створюємо англомовне середовище, щоб діти могли вільно спілкуватися англійською, опанувати розмовну мову та подолати мовний бар'єр. Це унікальне місце для росту, що дозволяє дітям здобути незалежність і впевненість у собі, спілкуватися, знаходити нових друзів і навіть вчитися новим навичкам.

Дев’ять днів у курортному місті Золоті піски у комфортному відпочинковому комплексі “Зора” на відстані 300 м від моря. Інтенсивна англійська у поєднанні з найкрутішими розвагами. Boyar Camp- це чудова можливість відпочити з користю!

ЦІНИ ТА ДАТА ЗАІЗДУ

img

Табір відбудеться 3-12 серпня 2023

img

Локацiя: Золоті Піски, Болгарія

img

Вiк кемперiв: 10-17 pokiв

img

Вартість: 790 євро

3-12 серпня 2022

Комфортний відпочинок

Безпека

Ми забезпечуємо комплексну безпеку Ваших дітей. Закрита територія з охороною та відеонаглядом, постійний нагляд за дітьми, контроль продуктів харчування та умов проживання, організація гігієни та охорони здоров'я. На території табору постійно перебуває лікар.

Харчування

Харчування у ресторані — чотири рази на день. На сніданок, обід та вечерю діти зможуть вибрати собі зі шведського столу різноманітні страви, фрукти та овочі. Також додатковий перекус: солодощі, фрукти, соки, фреші, печиво.

ТЕРИТОРІЯ

Готель “Зора” (Zora) знаходиться в національному курортно-туристичному центрі Золоті піски на відстані 300 м від морського берега на висоті 60 м над рівнем моря. Крони розлогих дерев створюють прохолоду навіть у найспекотніші дні. На території знаходяться два дитячих майданчика, відкритий басейн, спортзал, настільний теніс та волейбольне поле.

ПРОЖИВАННЯ

Сучасний європейський готель має два корпуси. Діти живуть у 3- місних готельних номерах зі зручностями. У кімнатах дерев’яні меблі, душ, туалет і змінні рушники.

В ціну входить

- Проживання у комфортному готелі.

- Трансфер у обидві сторони.

- Харчування 4 рази на день.

- Усі розваги, майстер-класи та екскурсії.

- Брендований одяг та навчальні матеріали.

- Страхівка на весь період перебування у таборі.

Додатково оплачується

- додатковий трансфер з інших міст України

ПРОГРАМА ТАБОРУ


Дев’ять днів у курортному місті Золоті Піски біля моря. Інтенсивна англійська у поєднанні з найкрутішими літніми розвагами. Boyar Camp - це чудова можливість відпочити з користю. Заняття проходять в інтерактивній формі з використанням новітніх методик викладання.РОЗВАЖАЛЬНА ПРОГРАМА


Друга половина кожного дня присвячена розвагам: екскурсії, квести, змагання, спортивні ігри, майстер-класи, воркшопи, тематичні вечірки, басейн, дискотеки. Особливістю є те, що всі види дозвілля проводяться лише англійською мовою. Впродовж одного заїзду ми декілька разів виїжджаємо за територію готелю одним із зазначених маршрутів, зважаючи на погодні умови.


НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ


  • Свідоцтво про народження дитини
  • Закордонний паспорт Дитини
  • Паспорт одного із батьків
  • Нотаріально затверджений дозвіл на виїзд дитини закордон
  • Договір
  • Путівка
  • Медична довідка(079о)
  • Квитанція про оплату

Контакти

BOYAR
Забронювати путівку

У формі нижче вказати контактні дані

Необхідні документи

Свідоцтво про народження дитини
Паспорт одного із батьків
Договір
Путівка
Медична довідка(079о)
Квитанція про оплату

ОПЛАТА

Від моменту бронювання необхідно оплатити вартість заїзду протягом 7 днів і надіслати квитанцію

Бронюйте незабутнівраження для дитини
Ваші дані буде повністю захищеноBOYAR CAMP

ТОВ "Смарт Простір Бояр"

©2013-2024