Найкращий англомовний табір у Болгарії

ПРО ТАБІР

Boyar Camp у Болгарії - незабутня морська англомовна пригода. У таборі ми створюємо повністю англомовне середовище, щоб діти могли практикувати розмовну англійську з носіями мови. Табір- це завжди місце для розвитку, нових корисних звичок, самостійності, спілкування, дружби, вечірок, талантів, емоцій та незабутніх пригод.

Комфортний, якісний і безпечний відпочинок з активним дозвіллям у мальовничому курорті Золоті піски в готелі ZORA, що знаходиться у заповідній зоні.

ЦІНИ ТА ДАТА ЗАІЗДУ

img

Табір відбудеться 21-31 липня 2022

img

Локацiя: Болгарія, місто Варна, готель ZORA

img

Вiк кемперiв: 7-17 pokiв

img

Вартість: 890 євро (26700 грн)

21-31 липня 2022

Комфортний відпочинок

Безпека

Готель ZORA знаходиться у національному заповіднику “Золоті піски”, за 350 метрів від пляжу у кедровому лісі, подалі від шумних туристичних локацій. Територія готелю обгороджена, охороняється сучасною системою безпеки та охоронцями на в’їзді. У готелі та на подвір’ї встановлені камери відеоспостереження. У таборі працюватиме кваліфікований лікар у медпункті та рятувальники біля басейну, а всі учасники табору будуть застраховані.

Харчування

Діти харчуватимуться у ресторані готелю за типом “шведський стіл”, усі страви відповідають харчовим нормам дитячого табору - свіже, здорове харчування, багато фруктів та овочів, виключено усі потенційно “небезпечні” продукти - яйця, риба. Один день на заїзд у дітей буде cheat meal - картопля фрі, нагетси і бургери з натуральними соусами. Батьки можуть вказувати свої побажання щодо харчування дитини і наші викладачі будуть контролювати тарілку дитини перед кожним прийом їжі.

Готель

Готель ZORA створений спеціально для дитячих таборі, тому тут дотримані усі норми проживання та харчування, перед кожним заїздом його перевіряють відповідні органи. У готелі проживатиме 400 людей з усіх країн світу, наша група з України - 45 дітей та 11 дорослих. Сучасні та комфортні номери з кондиціонерами та балконами (у кімнатах дівчат), в кожному номері проживатиме 3 дітей, поділені за віком та статтю.

Море та басейн

Щодня діти купатимуться у морі ( половину дня) і у басейні за поганих погодних умов чи штормового моря. Наш пляж - міський, але це околиця міста, тому він дуже просторий та малолюдний. Ми забезпечимо дітей шезлонгами і парасольками, а купаємося одразу біля поста рятувальників під наглядом викладачів, чергуючи розваги (ігри, змагання) та купання в морі, щоб діти не нудьгували на пляжі. Для дітей, які не вміють або бояться плавати буде окрема група з інструктором та жилетами.

ПРОГРАМА ТАБОРУ

BoyarCamp в Болгарія– це:

1. Smart


Кажуть, що від морського повітря англійська засвоюється краще, а разом з Boyar Camp -результат гарантовано.На території готелю одночасно перебуватиме 450 учасників з усього світу, тому спілкування англійською стане необхідністю.


У дітей щодня буде 4 заняття англійської мови: 2 з україномовним викладачем і 2 з носієм мови. Теми занять сприятимуть розвитку критичного мислення, організованості, тренуватимемо вміння планувати свій час, вдало реалізовувати свої таланти, вільно та правильно розмовляти англійською мовою.


2. Fun


Купання у морі, сонце, вечірки під зоряним небом, звісно, ми не забуваємо про майстер-класи: розмальовування футболок, створення аксесуарів, боді арт, плетіння. Наші спортивні, танцювальні, ігрові флешмоби щодня тренуватимуть різні таланти. А ще, на наших кемперів чекає справжня мандрівка на піратському кораблі!


НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ


  • Свідоцтво про народження дитини
  • Закордонний паспорт Дитини
  • Паспорт одного із батьків
  • Нотаріально затверджений дозвіл на виїзд дитини закордон
  • Договір
  • Путівка
  • Медична довідка(079о)
  • Квитанція про оплату

Контакти

безкоштовно з України

BOYAR
Забронювати путівку

У формі нижче вказати контактні дані

Необхідні документи

Свідоцтво про народження дитини
Паспорт одного із батьків
Договір
Путівка
Медична довідка(079о)
Квитанція про оплату

ОПЛАТА

Від моменту бронювання необхідно оплатити вартість заїзду протягом 7 днів і надіслати квитанцію

Бронюйте незабутнівраження для дитини
Ваші дані буде повністю захищеноBOYAR CAMP

©2022