ПРО ТАБІР

Boyar Camp – табір, де ми створюємо англомовне середовище, щоб діти могли вільно спілкуватися англійською, опанувати розмовну мову та подолати мовний бар'єр. Це унікальне місце для росту, що дозволяє дітям здобути незалежність і впевненість у собі, спілкуватися, знаходити нових друзів і навіть вчитися новим навичкам.

Шість днів у курортному місті Яремче у комфортному відпочинковому комплексі Wellland , що знаходиться на вершині гори. Інтенсивна англійська у поєднанні з найкрутішими розвагами. BoyarCamp- це чудова можливість відпочити з користю!

ЦІНИ ТА ДАТА ЗАІЗДУ

img

Табір відбудеться 24-30 жовтня 2021

img

Локацiя: Україна, м. Яремче, вул. Івана Франка 12/1а

img

Вiк кемперiв: 7-17 pokiв

img

Вартість: 13 500

Заїзд 24-30 жовтня 2021

Комфортний відпочинок

#Безпека

Ми забезпечуємо комплексну безпеку Ваших дітей. Закрита територія з охороною та відеонаглядом, постійний нагляд за дітьми, контроль продуктів харчування та умов проживання, організація гігієни та охорони здоров'я.

#Харчування

На сніданок діти зможуть вибрати собі зі шведського столу різноманітні страви, фрукти та овочі. На обід і вечерю їм подаватимуть перші та другі страви з м’ясом, овочами. Харчування у ресторані —тричі на день. Також о 21:00 є додатковий перекус: солодощі, фрукти, соки, фреші, печиво. А у кафе біля басейну діти зможуть поласувати морозивом та свіжими соками. Також ми враховуємо індивідуальні побажання батьків:алергії на певні харчі, вегетаріанське та безлактозне меню. У ресторані готелю складене меню, спеціально для дітей шкільного віку.

#Територія

Комплекс відпочинку Wellland серед гір і соснового лісу, розташований сучасний європейський готель з трьома окремими корпусами. У кожному корпусі - 2,3,4-місні номери, в яких є односпальні та двоспальні ліжка, килимове покриття, телевізор, дерев'яні меблі, душ, туалет, фен і змінні рушники.

#Проживання

Діти живуть у різних корпусах: хлопці та дівчата, відповідно до віку. У кожному корпусі — 2, 3, 4-місні готельні номери зі зручностями. У кімнатах — односпальні та двоспальні ліжка, килимове покриття, телевізор, дерев’яні меблі, душ, туалет, фен та змінні рушники.

ПРОГРАМА ТАБОРУ

BoyarCamp в Яремче – це:

1. Smart


Наш табір це чудова можливість подолати мовний бар'єр і навчитися вільно висловлювати свою думку англійською мовою, активізувати теоретичну базу дитини. Для цього ми:

 • постійно спілкуємося винятково англійською. мовою
 • проводимо 2 заняття з україномовним викладачем
 • та 2 заняття з носієм мови
 • моніторимо рівень дитини

2. Fun


Осінні канікули можуть бути не менш цікавими, ніж літні з дуже приємною спокійною атмосферою Карпатської осені. Програма табору насичена і вражень вистачить надовго :

 • Майстер-класи
 • Екскурсії ( Вольєрне господарство у Яремче, гора Маковиця, Полонина перців, Буковель.
 • Розваги (катання на родельбані у Буковелі, тематичні вечірки, катання на конях і квадроциклах)
 • Квести, командні ігри і челенджі

3. Тематичні дні:


Top 5 skills for 21th world

 • Time management
 • Problem Solving
 • Critical Thinking
 • Emotional Intelligence
 • Public speaking

КОНТАКТИ

безкоштовно з України

BOYAR
Забронювати путівку

У формі нижче вказати контактні дані

Необхідні документи

Свідоцтво про народження дитини
Паспорт одного із батьків
Договір
Путівка
Медична довідка(079о)
Квитанція про оплату

ОПЛАТА

Від моменту бронювання оплатити вартість заїзду протягом 4 днів і надіслати квитанцію

Бронюйте незабутнівраження для дитини
Ваші дані буде повністю захищеноBOYAR CAMP

©2021